Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Куманово
 • Струга
 • Битола
 • Велес
 • Кичево
 • Прилеп
 • Охрид
 • Крива Паланка
 • Гостивар
 • Штип
 • Маврово
 • Неготино
 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Полиција
 • Министерства - подрачни одделенија
 • Важни телефони
 • Министерства
 • Гранични премини
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Полиција

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Полициска станица Велушина


 • Адреса: с.Велушина
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7916 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица Центар


 • Адреса: Даме Груев 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-граничен премин Табановце автопат


 • Адреса: с.Табановце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Аеродром и Ново Лисиче


 • Адреса: бул.Србија б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Арачиново


 • Адреса: ул.1, с.Арачиново 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7858 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Бит Пазар


 • Адреса: Војдан Чернодрински 31
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Драчево


 • Адреса: Бранко Заревски (Димитрије Чуповски) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7861 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Ѓорче Петров


 • Адреса: Македонска Војска (Црвена Армија) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Кочани


 • Адреса: Теодосие Паунов (29-ти Ноември) 12
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7923 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Меџитлија


 • Адреса: Граничен премин Меџитлија
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7921 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Мирковци


 • Адреса: с.Мирковци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7843 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Неготино


 • Адреса: Маршал Тито 1
 • Место: Неготино

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Ранковце


 • Адреса: Магистрален пат Куманово-Крива Паланка
 • Место: Крива Паланка

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Ростуше


 • Адреса: с.Ростуше
 • Место: Маврово
 • Оддалеченст: ≈7820 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Старо Нагоричане


 • Адреса: с.Старо Нагоричане
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7865 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Табановце железница


 • Адреса: Граничен премин
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Франгово


 • Адреса: с.Франгово
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициско Одделение


 • Адреса: с.Ропотово
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7883 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициско Оделение-Жупа


 • Адреса: Центар Жупа
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7826 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сектор за гранични работи


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Германските потрошувачи очекуваат зголемување на цените и во наредните месеци.Речиси сите трговци на мало со храна и луксузни стоки планираат да ги зголемат ...
сите 43 | | | веќе видена

„Мерката Мој ДДВ е една од најуспешните мерки од концептот Парите назад кај граѓаните што го реализира Владата предводена од СДСМ. За три години преку оваа ...
сите 35 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 54 | | | веќе видена

Советот на Народната банка, на својата редовна седница, донесе одлука за натамошно раздвојување на стапките на задолжителна резерва од валутен аспект, заради ...
сите 52 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Централна кооперативна банка АД Скопје, дел од групацијата ЦКБ Груп ЕАД има потреба од вработување на едно лице на работно место ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи