Polica


  • Address : Vladimir Polezhinovski (Ivan Milutinovikj) 22/4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км

  • Telephone 2: +389 71 399878
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00
    Sat from 09:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563521997_38.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Големиот обем на издадени книжевни дела поврзани со домашните проекти, во 2012 година, ја наметна потребата за комерцијализација на издавачката дејност на Конгресен сервисен центар - Полица. Визијата е да се зголеми бројот на комерцијална изданија, и да се збогати пазарот со нови и атрактивни наслови. Имаме востопставено контакти со врвните издавачки куќи во светот, со цел секогаш на читателите да им понудиме добри наслови.

КАТЕГОРИИ:
Белетристика
Роман
Драма
Поезија
Есеј
Еп
Класична литература
Литература за деца
Прирачници
Научна литература
Политика
more
Retail Price - VAT Included:500 MKD

Светски поредок

Retail Price - VAT Included:500 MKD

Светски поредок


See our products at
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel