Polica

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në Internet

  • Adresa: Dimitrie Çupovski 26-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км
Kategoritë:

librari


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563521724_81.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Големиот обем на издадени книжевни дела поврзани со домашните проекти, во 2012 година, ја наметна потребата за комерцијализација на издавачката дејност на Конгресен сервисен центар - Полица. Визијата е да се зголеми бројот на комерцијална изданија, и да се збогати пазарот со нови и атрактивни наслови. Имаме востопставено контакти со врвните издавачки куќи во светот, со цел секогаш на читателите да им понудиме добри наслови.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj