Polica

Parking6 days a weekInternet access

  • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 26-1/1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00
    Sat from 09:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563521724_81.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Големиот обем на издадени книжевни дела поврзани со домашните проекти, во 2012 година, ја наметна потребата за комерцијализација на издавачката дејност на Конгресен сервисен центар - Полица. Визијата е да се зголеми бројот на комерцијална изданија, и да се збогати пазарот со нови и атрактивни наслови. Имаме востопставено контакти со врвните издавачки куќи во светот, со цел секогаш на читателите да им понудиме добри наслови.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel