Polar Internacional


  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 107
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Telefon 2: 02 3062085
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555929673_79.jpg?t=true&w=300&h=300


Dyert e blinduara "Polar" janë markë e kompanisë "Polar International".

Kompania "Polar International" është themeluar në vitin 2008 si një kompani motër e "Polar Shpknjl", e cila ekziston që nga viti 1991, me qëllim që të specializohen në shitjet e dyerve dhe të ofrojnë shërbimin maksimal profesional në atë sektor. Kompania "Polar International" është pjesë e grupacionit të kompanive "OOZT". Një grupacion që është i vetmi në tregun tonë për atë që mund të ofrojë në fushën e banimit.

Kompania "Polar International" është e pranishme vazhdimisht në Panairin e Mobiljeve dhe Ndërtimit në Shkup, si dhe në disa panaire ndërkombëtare në hapësirën tonë më të gjerë. Kompania "Polar International" është shpërndarës ekskluziv i dyerve "Polar" në Maqedoni, Kosovë, Serbinë Jugore, Malin e Zi dhe në Rusi.

Në territorin e Maqedonisë janë të përfaqësuar në disa qytete si: Shkup, Kumanovë, Prilep, Koçan, Manastir, Ohër dhe Shtip.

Në Shkup, salloni i shitjeve ndodhet në Taftalixhe, në Bulevardin Aradhata Partizane nr.107, përballë pompës së benzinës Okta ose nga City Mall në drejtim të qendrës 300 metra nga ana e djathtë.

Me dyert "Polar", ju fitoni siguri, ngrohje dhe mbrojtje zhurme më të madhe dhe efikasitet energjetik më të madh.

Derë e sigurt për gjumë të sigurt.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj