Point Dizajn

Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 075 461438
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8205de9ef6ffce294c6462aa4755a146.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ponint Dizajn Shkup është kompani private e licencuar e themeluar në vitin 2008, e cila merret me projektimin, inxhinieri, konsultim, mbikëqyrjen dhe revizion të dokumentacionit të projekteve. Gjatë ekzistencës së vet të shkurtër, Point Dizajn ka krijuar një listë reference të objekteve të hartuara, të objekteve të ndërtuara, mbikëqyrjen e ndërtimit të objekteve dhe rishikimin e dokumentacionit projektues, nga të cilët çdo projekt është i ndryshëm në volum dhe kompleksitet.

Si një ekip profesional të arkitektëve inxhinier dhe inxhinierë ndërtimtarie, cilësia e punës së Point Dizajn është e bazuar në disa parime kyçe, duke përfshirë:
- Ekspertiza dhe profesionalizëm;
- Respektin për nevojat e investitorit;
- Komunikim dhe konsultim cilësor;
- Punë në ekipe dhe koordinim i përkryer i ekipit;
- Përmbushje dhe respektim i afateve të kryerjes së punës;
- Udhëheqje të ligjeve dhe rregulloreve aktuale dhe zbatimin e tyre në punë praktike;
- Zbatimi i metodave më bashkëkohore projektuese dhe ndërtimore, si dhe shprehje moderne arkitektonike në qasjen e dizajnimit.

Point Dizajn ofron shërbime profesionale nga formimi i idesë, përgatitjen e dokumentacionit të projektit në të gjitha fazat, kryerjen dhe mbikqyrjen e realizimit të të gjitha aktiviteteve të ndërtimit.

Point Dizajn ka kryer dhe kryen mbikqyrje e shumë objekteve nga arkitektura e banimit si dhe nga arkitektura afariste-komerciale. Me një gamë të gjerë të punës, me lloje të ndryshme të objekteve, Point Dizajn është një nga firmat më prestigjioze arkitekturore, siç vërtetohet nga klientët e kënaqur, me të cilët Point Dizajn bashkëpunon.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj