Pofix

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Dereboj p.n., fahu p.39
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7395 км
  • Lokacioni: Në dalje të Tetovës për në Shkup

  • Telefon 2: 071 329273
  • Faksi: 044 334173
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00
    Sh nga 07:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569226873_43.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
PO FIX është fabrikë bashkëkohore për prodhim të materialeve me kualitet të lartë ndërtimor.

Është e themeluar në bazë të arritjeve më të reja tekniko-teknologjike botërore nga kjo lëmi.

Prodhimi i kualitetit dhe kuantitetit të lartë bazohet dhe garanton automatizim të plotë të procesit teknologjik të prodhimtarisë.

Mbi këtë bazë fitohen prodhime të cilat kontribuojnë për ndërtim ekonomik, të shpejtë, me vlerë dhe sipas standardeve dhe normave evropiane.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

POFIX XPS Изолација

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Styropor POFIX EPS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PARKOL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

POCOLOR SILICON

Retail Price - VAT Included:Ask for price

AQUASTOP

Retail Price - VAT Included:Ask for price

POFIX - GLET

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Paint POCOLOR ECONOMIC

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Paint POCOLOR STANDARD

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Paint POCOLOR INTRA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Paint POCOLOR EXTRA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plaster PODECOR

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plaster POABRIB FULL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plaster POABRIB KRATZ

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plaster POCOLORPRIMER

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plaster POTIEFGRUND

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plaster POBETONCONTACT STANDARD


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj