Pneumatik

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: M.T.Golloganov 52 (reon 5)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 02 3231808
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1521463496_17.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Pneumatik është përfaqësues për Maqedoni dhe për OZ Racing dhe Alessio diusqe alumini.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Nankang


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj