Pneumatik group

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 078 366636
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520261827_2.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

PNEUMATIK ka një gamë shumë të gjerë të produkteve në fushën e industrisë së gomës. Është përfaqësuesi zyrtar i gomave të markave MICHELIN, GOOD YEAR, CONTINENTAL, DUNLOP, PIRELLI, KLEBER, COOPER, FULDA, SAVA, TIGAR, DEBICA, BKT dhe MENTOR. Është përfaqësues dhe i felnave të aluminit nga programi OZ-RACING me famë botërore. Është gjithashtu një përfaqësues zyrtar i baterive të markës ENERGIZER.


Produkte:
• Goma për motorë, ATV dhe karting
•Goma për udhëtim
• Goma për ngarkesa dhe kamionësh
• Goma industriale dhe bujqësore
• Felna alumini
• Akumulatorë
• Pesha, vidha, etj

Për kënaqësinë ëe plotë të nevojave të klientëve, PNEUMATIK ka zhvilluar një gamë të shkëlqyer shërbimesh. Një nga shërbimet ekskluzive që i ofron për klientët e tij është ruajtja e gomave të dimrit ose të verës - goma, në kushte ideale në depot e tyre.

Kompania TDA TREJD është themeluar në vitin 1991 si importues dhe distributor i gomave(pneumatikëve) për të gjithë llojet e automjeteve në Maqedoni.

Për një periudhë të shkurtër u bë lider në tregun maqedonas të pneumatikëve. Dëshmi për cilësinë dhe punën e suksesshme është renditja e kompanisë në mesin e 200 objekteve afariste të suksesshme në Maqedoni në 10 vitet e fundit. Me qëllim t’i përmbush të gjitha nevojat specifike të të gjithë klientëve të saj, në vitin 2003, kompania TDA TREJD e ndau paletën e shërbimeve në dy kompani të ndryshme. Kështu që shitja me pakicë ishte ribrenduar nën emrin PNEUMATIK, ndërsa TDA TREJD mbeti përgjegjëse për shitjen me shumicë të gomave në Maqedoni. Ne përpiqemi që gjithmonë konsumatorëve tanë të nderuar t’u ofrojmë çmimet më të mira të gomave në Maqedoni.

PNEUMATIK disponon tre objekte të saj shërbimi-shitje në Shkup, një në Manastir dhe një në Tetovë. Në Shtip dhe Kërçovë funksionojnë serviset partnerë që e mbajnë emrin Pneumatik, të fituar nëpërmjet franshizës. Të gjitha objektet janë të pajisura me makineritë më moderne dhe një staf me trajnim të veçantë, që do t’ju ndihmojë në një periudhë sa më të shkurtër t’i tejkaloni dhe t’i zgjidhni të gjitha problemet e lidhura me pneumatikët tuaj.

Gjatë periudhës së punës së deritanishme TDA TREJD dhe PNEUMATIK kanë zhvilluar një rrjet të përkryer distributor në të gjithë vendin, me të cilën mbulojnë të gjitha qytetet më të mëdha. Sot TDA TREJD dhe PNEUMATIK e vazhdojnë misionin e tyre – gjithmonë të jenë në hap me risitë në fushën e tyre, duke ofruar produkte dhe shërbime të arritshme për të gjithë.

PNEUMATIK – zgjedhje e sigurt!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj