Плутомак


  • Адреса: 16-та Македонска Бригада 4 лок.3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км

  • Телефон 2: 078 456511
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00
    Саб од 08:00 до 18:00
    Нед од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

На денешниот „Инвеститорски ден“ на Берзата склучени се вкупно 339 трансакции што е најголем број од јуни до денеска. – Вториот најголем број на трансакции на ...
сите 33 | | | веќе видена

Поради напливот на пријави за субвенционирани високоефикасни инвертер клима уреди за домаќинствата во Битола, како и повторувањето на барањата поради претходни ...
сите 30 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 99 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи