Pllanum  • Telefon 2: 070 218298
  • Faksi: 043 417458
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649414499_84.png?t=true&w=300&h=300


Oснована 1990 година како Дооел со основна дејност Изградба на на објекти од нискоградба. Во моментот има 40 вработени.
Во последните години сме лидери во изработка на потпорни зидови од габиони со реализација од 4,000 - 5,000 м3 годишно.
Проектираме и уредуваме на дворни места со павер елементи, изградба на инфрастуктурни објекти, пристапни патишта и паркинзи во индустриски објекти
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj