Play digital


  • Adresa: Kosta Novakoviq 50-3/13
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654687867_26.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Дигиталниот маркетинг опфаќа: примена на технологија во облик на онлајн канали од типот на: интернет, е-маил, база на податоци и мобилна/безжична и дигитална ТВ. За постигнување на овие цели потребна е поддршка на активностите на маркетингот со цел да се постигне поголем профит за задржување на клиентите, во повеќеканален процес на купување. Покрај користењето на овие тактики на маркетингот, уважувајќи го стратешкото значење во развојот на дигиталната технологија и планирањето на пристапот до корисниците и преносот на онлајн сервисите, по пат на е-комуникација се применува и традиционалната комуникација.

Нашиот тим развива стратегии со ефективни содржини за напредување на вашата компанија.

Имаме докажано искуство од сите области на дигиталниот маркетинг.

Дел од услугите на нашиот тим е:

Појавете се на главната страница на Google!

Ние нудиме професионални оптимизација за услуги кои им помагаат на веб-сајтовите да го зголемат нивниот органски резултат драстично, со цел да се натпреваруваат за највисоко рангирање - дури и кога станува збор за високо конкурентни клучни зборови.

-Поврзете се со претквалификувани корисници
-Заштедете време и пари
-Потпрете се на искусен и познавачки тим
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj