Platin

ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: Rr.30 nr.51 Çuçer Sandevo
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7416 км

  • Telefon 2: 02 3121270
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599044764_43.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Platin është firmë që është pjesë e grupacionit Adya Metal, e cila është e pranishme në gjashtë vende Turqi, Romani, Bullgari, Bosnje, Sërbi dhe Maqedoni.

Platin merret me shitjen e të gjitha llojeve të verigave për mobilje.
Kjo është firmë motër e firmës Ballkan e cila gjindet në Stamboll, me traditë prej 35 viteve.
Ofruesit tanë janë firma të njohura nga Turqia, Italia, Kina, Tajvani, etj.

Jemi përfaqësues kryesorë të firmës Samet, e cila në raport me çmimin është numër një në botë për veriga.

Me qëllim që çdoher t’i kënaqim dëshirat e konsumatorëve tanë , disponojmë me modele më të mira dhe më moderne të të gjitha llojeve të mekanizmave dhe verigave për mobilje.

E gjithë gama jonë është e ekspozuar në sallonet tona ekspozuese.

Që maksimalisht ta mirëmbajmë besimin tuaj, disponojmë me rrjetë shpërndarës mirë të organizuar.

Firma ndodhet në Butel, Shkup – Veri, menjëher pran rrugës anësore. Disponon me hapësirë punuese prej rreth 2000 m2.
më shumë
Retail Price - VAT Included:8.500 MKD

Magic Corner extractable corner bas ...

Retail Price - VAT Included:3.395 MKD

DUO LIFT Shock absorber

Retail Price - VAT Included:980 MKD

D-LITE Shock absorber

Retail Price - VAT Included:59 MKD

Soft closing hinge Samet Inpro

Retail Price - VAT Included:1.072 MKD

Drawer railings Smart Box

Retail Price - VAT Included:2.479 MKD

Nail gun

Retail Price - VAT Included:2.479 MKD

Stapler

Retail Price - VAT Included:24 MKD

Big wheel 401

Retail Price - VAT Included:65 MKD

Aluminum leg smooth Eco 40x40

Retail Price - VAT Included:59 MKD

Drawer lock 136-22

Retail Price - VAT Included:113 MKD

Decorative shelves bracket - 2104

Retail Price - VAT Included:69 MKD

Gas buffer 01

Retail Price - VAT Included:375 MKD

Aluminum side handle AL D1 F

Retail Price - VAT Included:196 MKD

Aluminum profile 6202

Retail Price - VAT Included:278 MKD

Kitchen strip 30x30

Retail Price - VAT Included:283 MKD

PVC element accessories for cutlery


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj