Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Plastic injection molding
 • Plastics & plastic products - manufacturers & wholesale
 • Plastics & plastic products
 • Plastics - moulds(molds) & tools - manufacturers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Plastic injection molding in Skopje

Final meplast


 • Address : ul.2, s.Vizbegovo 37
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hidraulika Milosevski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makdia


 • Address : Tehnoloshko industriska razvojna zona Bunardzhik 23/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

По информацијата која што ја објавивме дека ФЕНИ, односно „Еуроникел индустри“ ја гаси печката која три месеци се одржувала на енергетски минимум поради ...
сите 61 | | | веќе видена

Си го враќа ли некогашната „Групер дама“ Нина Ангеловска брендот што го создаде, а потоа го продаде, или, пак, прашањето би можело да гласи, му се враќа ли ...
сите 6 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Првата консултантска Data Science компанија во Македонија со 100% македонски капитал, Дата Мастерс, го прослави четвртиот роденден во ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel