Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Gostivar
 • Bitola
 • Stip
 • Ohrid
 • Strumica
 • Prilep
 • Struga
 • Kicevo
 • Kumanovo
 • Veles
 • Debar
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Krusevo
 • Gevgelija
 • Vinica
 • Sveti Nikole
 • Kratovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants a - z
 • Fast food restaurants
 • Food & drinks (beverage) delivery services
 • Cafes
 • Restaurants - Pastrmajlija
 • Catering
 • Lounge Bars
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Hotels
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Restaurants - Wedding Receptions & Ceremonies (Ballrooms & Banquet Facilities)
 • Delicatessens Restaurants
 • Candy & Confectioneries Retail
 • Children'S Game Centres, Entertainment & Nursing
 • Delivery & Courrier Services & Pizza Delivery
 • Burek
 • Italian Restaurants
 • National Restaurants
 • Crepperies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pizzerias - restaurants


Trojka


 • Address : Vanco Prke 15
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 00:00 • Sat - Sun from 12:00 to 00:00

Twins (Tvins)


 • Address : bul.3-ta Makedonska Udarna Brigada 1
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sun from 13:00 to 00:00

Ubajna


 • Address : Kej Boris Kidric 25
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

Uno


 • Address : 7-mi Noemvri 72/1
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00

Vapiano


 • Address : Dimitar Vlahov 5/17
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Vavilon


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7992 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Vento


 • Address : Joakim Stojkovski 3-v
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7901 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

Verona


 • Address : Dobrivoe Radosavlevic 10
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 01:00

Versus beach bar


 • Address : Vlado Maleski-Tale 1
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

Viena


 • Address : Bratstvo Edinstvo 20
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км

Vila Dionis


 • Address : nas.Lagadin
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7871 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Vila Park


 • Address : Blagoj Jankov-Muceto 5
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00 • Sat from 07:00 to 01:00

Вила Парк Хотел го редефинира современиот луксуз во срцето на Струмица со космополитско, но и локален дух, кој ќе ви понуди посебни гурмански и забавни искуства.

Zanzibar


 • Address : Dame Gruev 16, TC Paloma Bjanka
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

Zivel


 • Address : Kej Makedonia 101 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

Zonali


 • Address : Filip Vtori Makedonski lok.13 (Ivan Milutinovik)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

Map

Околу 2.500 правни субјекти треба до 31 март да излезат на слободниот пазарна електрична енергија. Станува збор главно за јавни претпријатија во државна ...
сите 13 | | | веќе видена

Државата да се воздржи од зголемување на минималната плата за да не дојде до целосен колапс на текстилната индустрија. Наместо вештачкото зоголемување на ...
сите 28 | | | веќе видена

Увезената стока, привремено им била задржана. Изминатиов период, царинските службеници откриле повеќе обиди за криумчарење стока, при што се задржани облека, ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel