Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants a - z
 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Food & drinks (beverage) delivery services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pizzerias - restaurants in Ohrid

Amerikano


 • Address : Branko Shotra 4
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

Bato lgj Lipa


 • Address : s.Pestani
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7873 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 14:00

Di Angollo


 • Address : Petar Caulev 31
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00

Kotva 1974


 • Address : Kej Makedonia 118 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid

Koza Nostra


 • Address : Kosta Abras 50
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 00:00

La Pjaca


 • Address : Petar Caulev 38
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

Lucija


 • Address : Dimitar Vlahov 59
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 23:30 • Sat from 10:00 to 23:00

Luna


 • Address : Dimce Malenko 10
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

Nemo


 • Address : Car Samoil 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 00:00

Stacione


 • Address : Kej Makedonia 101 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

Vila Dionis


 • Address : nas.Lagadin
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7871 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Zivel


 • Address : Kej Makedonia 101 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

Map

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека поради изведување на водоводен приклучок од Ф-80 мм на ул.Орце Николов бр.182 во населбата Карпош , без ...
сите 23 | | | веќе видена

Лебот и житата поскапи за 3,3 проценти, зеленчукот за 6,8 проценти, месото за 1,8 проценти, рибите и морските плодови за 2,1 процент. Трошоците за живот на ...
сите 71 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel