Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Gostivar
 • Bitola
 • Strumica
 • Stip
 • Ohrid
 • Prilep
 • Struga
 • Kicevo
 • Kumanovo
 • Veles
 • Debar
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Krusevo
 • Gevgelija
 • Vinica
 • Sveti Nikole
 • Kratovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants a - z
 • Food & drinks (beverage) delivery services
 • Fast food restaurants
 • Cafes
 • Restaurants - Pastrmajlija
 • Catering
 • Lounge Bars
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Hotels
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Restaurants - Wedding Receptions & Ceremonies (Ballrooms & Banquet Facilities)
 • Delicatessens Restaurants
 • Candy & Confectioneries Retail
 • Children'S Game Centres, Entertainment & Nursing
 • Delivery & Courrier Services & Pizza Delivery
 • Burek
 • Italian Restaurants
 • National Restaurants
 • Crepperies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pizzerias (pizza restaurants)


Kurtisi


 • Address : Lubotenska 116
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 23:00

Amazon


 • Address : Belcica 59
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

Dajti


 • Address : Nov trgovski centar lok.120
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

Potpor


 • Address : Ilindenska 45
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

Riva


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

Euro petrol


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

Belvedere


 • Address : Jane Sandanski 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00 • Sun from 12:00 to 00:00

3 Fenera mini


 • Address : ul.107 b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 23:00

Sole


 • Address : Jane Sandanski 98
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:30 • Sat from 10:00 to 23:30

Taboo


 • Address : Jane Sandanski 71
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Rima


 • Address : Jane Sandanski n.nr.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 23:00

Forum


 • Address : Jane Sandanski b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Napoli


 • Address : Marsal Tito 82
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

Delfin


 • Address : Ilirija b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Majami


 • Address : 29-ti Noemvri 31
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 00:00

Jani FM


 • Address : Boris Kidric b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:00 • Sat - Sun from 15:30 to 23:00

Punto verde


 • Address : Boris Kidric 58
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 00:00 • Sun from 12:00 to 00:00

Map

Додека министерката за финансии тврди дека буџетот е во добра кондиција, нејзината заменичка од редовите на ВМРО-ДПМНЕ обвинува дека власта манипулира со ...
сите 31 | | | веќе видена

„Евростат“ објави дека речиси 37 отсто или 209.000 домаќинства имаат проблем редовно да платат за електрична енергија, парно греење и вода. Претходните години ...
сите 69 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши, присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај кој се одржа во организација на фондацијата „Албиз“.Министерот во ...
сите 21 | | | веќе видена

Додека скенирачите на фискали сметки се „острат“ за новата тура пари кои треба да легнат на нивните трансакциски сметки, што се очекува во февруари, нејасно е ...
сите 10 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel