Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pizzerias (pizza restaurants) in Gevgelija

Bakardi 10


 • Address : Radovan Kovacevic 1
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eldorado


 • Address : Slobodan Mitrov Danko 42
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7980 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Sun from 08:00 to 12:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enjoy


 • Address : Marsal Tito 96
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uno


 • Address : 7-mi Noemvri 72/1
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Нема да има никакви измени во цената на парното греење. Иако топланите Исток и Запад на Топлификација одат во рацете на Чифлиганец, од Регулаторната комисија ...
сите 38 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 63 | | | веќе видена

Во фокусот на вториот панел на денешната агенда на Социо-еколошкиот форум Скопје 2021 беше зелената транформација како основа за заздравување на светската ...
| | веќе видена

Вкупните депозити, во август, на годишна основа, се повисоки за 9,9 проценти, при раст кај двата сектора – корпоративен и домаќинства, којшто е поистакнат кај ...
сите 34 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel