Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Dojran
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pishina për notim
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Sport - qendra, objekte, fusha sporti dhe terrene sportive
 • Restorante për dasma
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Spa Qendra
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Pajisje Shtëpiake
 • Новогодишни Украси
 • Akua Parqe
 • Tenis - Terrene
 • Diskoteka
 • Lodra - Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Lodra - Shitore
 • Resorts / Touristic Complex
 • Maskemballe - Rekuizite Dhe Veshje - Tregti
 • Bebe - Pajisje Për Bebe
 • Ketering
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pishina për notim

Montenegro Rivijera


 • Adresa: Akademik Penço Davçev (Rruga e Shkupit) 101
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7464 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NCN klub


 • Adresa: f.Bellovishtë 5
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7405 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New Star


 • Adresa: rr.2, f.Vizbegovo 160
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nezhillov


 • Adresa: f.Nezhilov, lagja çashka
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7448 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oasis


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 260
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7436 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oreshani


 • Adresa: rr.5, f.Oreshan 115
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7443 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 12:00 deri më 18:00

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pishina Olimpike -Manastir


 • Adresa: Industriale, Shëtitorja e qytetit p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7482 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pishina olimpike Centar


 • Adresa: bul.Koço Racin 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pishine Aerodrom


 • Adresa: Vasko Karangelleski 6
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Princesha e viles


 • Adresa: Liqeni i Tikveshit
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pull hausKategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rasadnik


 • Adresa: Heronjtë e Popullit p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romantik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirius


 • Adresa: Marshal Tito 195
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spa & Vila Sparadise


 • Adresa: Korpusi i 15-të 41
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 13:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teferiç


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 28/136
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 11:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 11:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Dojrana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila ekzotike


 • Adresa: Liqeni i Tikveshit
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Nika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 35 | | | веќе видена

Голем синџир нафтени компании се обиделе да печалат врз грбот на државата и да го прекршуваат Законот. Има мало намалување на уплатата на ДДВ, но поголем ...
сите 9 | | | веќе видена

Како да нема крај на зголемувањето на цените на становите во Македонија. По бројните написи дека цените на недвижностите растат со забрзано темпо, очекувањата ...
сите 33 | | | веќе видена

Во текот на следната година не се очекува поскапување на лебот и брашното, велат мелничарите од Македонија. Тие објаснија дека цената на пченицата е стабилна и ...
сите 8 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj