Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Dojran
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pishina për notim
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Sport - qendra, objekte, fusha sporti dhe terrene sportive
 • Restorante për dasma
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Spa Qendra
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Pajisje Shtëpiake
 • Новогодишни Украси
 • Akua Parqe
 • Tenis - Terrene
 • Diskoteka
 • Lodra - Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Lodra - Shitore
 • Resorts / Touristic Complex
 • Maskemballe - Rekuizite Dhe Veshje - Tregti
 • Bebe - Pajisje Për Bebe
 • Ketering
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pishina për notim

Gardenia


 • Adresa: Akademik Penço Davçev (Rruga e Shkupit) 75
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Glorius


 • Adresa: Akademik Penço Davçev liqeni Mlladost p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7461 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski bazen


 • Adresa: Maqedonia e Pirinit 21
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski bazen


 • Adresa: Jakimovski pat p.n
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski bazen kavadarci


 • Adresa: Visheshnica p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Havana


 • Adresa: rr.100, f.Zebnjak p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Dion


 • Adresa: Joska Jordanoski 1-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Istatov


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Dojran
 • Distanca: ≈7560 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lido/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MarkatKategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Markovi Kuli Trejd


 • Adresa: Joska Jordanoski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Montenegro Rivijera


 • Adresa: Akademik Penço Davçev (Rruga e Shkupit) 101
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7464 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NCN klub


 • Adresa: f.Bellovishtë 5
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7405 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New Star


 • Adresa: rr.2, f.Vizbegovo 160
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nezhillov


 • Adresa: f.Nezhilov, lagja çashka
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7448 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oasis


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 260
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7436 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oreshani


 • Adresa: rr.5, f.Oreshan 115
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7443 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 12:00 deri më 18:00

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pishina Olimpike -Manastir


 • Adresa: Industriale, Shëtitorja e qytetit p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7482 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pishina olimpike Centar


 • Adresa: bul.Koço Racin 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pishine Aerodrom


 • Adresa: Vasko Karangelleski 6
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 35 | | | веќе видена

Новата CASH IN услуга на Стопанска банка а.д. Битола на клиентите им овозможува депонирање- уплата на готовина на нивната сметка преку банкоматитe, ...
сите 34 | | | веќе видена

Голем синџир нафтени компании се обиделе да печалат врз грбот на државата и да го прекршуваат Законот. Има мало намалување на уплатата на ДДВ, но поголем ...
сите 9 | | | веќе видена

Како да нема крај на зголемувањето на цените на становите во Македонија. По бројните написи дека цените на недвижностите растат со забрзано темпо, очекувањата ...
сите 33 | | | веќе видена

Во текот на следната година не се очекува поскапување на лебот и брашното, велат мелничарите од Македонија. Тие објаснија дека цената на пченицата е стабилна и ...
сите 8 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj