Pirin Eksport Spa
//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1395318535_68.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Pirin Export është pionier, njëkohësisht dhe lider në projektimin dhe realizimin e spa qendrave në Maqedoni dhe në Kosovë.

Kompania jonë përfshin një spektër të gjerë të produkteve me cilësi të lartë nga prodhues të njohur botëror (Harvia, Astral Pool, Emaux) dhe atë:
Pishina (të hapura dhe të mbyllura), vaska tangjentore -Xhakuzi,
Banja me avull dhe turke,
Shtretër të ngrohta dhe tavolina për masazh
Dushe kontra
Pajisje fitnesi

dhe e gjithë kjo e plotësuar me shërbimet spa më profesionale nga stafi ynë me përvojë!

Lista e referencës sonë përfshin mbi 750 realizime të spa qendrave profesionale dhe komerciale, si dhe spa qendra dhe pajisje për persona privatë, që në fakt paraqet një lloj garancie për cilësinë dhe shërbimet e larta. Magazina e kompanisë gjenden në objektin tonë, në zonën industriale Vizbegovo, ndërsa salloni i ekspozimit dhe zyra gjenden në rr. “Bagdadska nr. 15”/lokal 4 në afërsi të Restorant Mleçen, në Karposh, Shkup.
Ju mirëpresim!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj