Piramid bilding solushns


  • Adresa: Bul.ASNOM 60 lok.3 (AVNOJ)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520339874_37.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Пирамид билдинг солушнс
Пирамид билдинг солушнс e компанија чии главни дејности се изведба на објекти од нискоградба и високоградба, парковски површини, завршни работи, ентериери со оригинални решенија на нашиот инженерски тим.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj