Pinus

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 077 666447
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1621322173_7.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Pinus është një qendër për kopshtari që merret me shitjen me shumicë dhe pakicë të produkteve të hortikulturës dhe gjërave të tjera shtesë.

Ne ofrojmë gjithçka në dispozicion të klientëve në një vend. Asortiment i gjerë bimëve të freskëta me cilësi të lartë dhe produkte me çmime të arsyeshme. Ne veçohemi nga qendrat e tjera të hortikulturës nëpërmjet tejkalimit të nevojave të klientëve tanë dhe ofrim të cilësisë më të lartë të produkteve, shërbimeve, dhe materialeve për rritje nga distributor ekskluzivë nga e gjithë bota dhe vendi ynë. Mund të gjeni gjithçka në një vend për kopshtin, ballkonin, shtëpinë tuaj apo ambientin afarist.

Ne gjithashtu ofrojmë dhe shërbime të ndryshme, siç janë dekorime të brendshme dhe të jashtme me bimë të freskëta apo artificiale, këshilla, projektim, planifikim dhe mirëmbajtje të sipërfaqeve të gjelbërta dhe bimëve.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj