Пинус

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Шишка 77
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7927 км

  • Телефон 2: 077 666447
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1621322173_7.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Пинус e градинарски центар кој се занимава со големопродажба и малопродажба на хортикултурни производи и додатоци.

Ние нудиме сè на располагање на потрошувачот на едно место. Широк избор на свежи, висококвалитетни растенија и производи по разумна цена. Се издвојуваме од другите градинарски центри преку надминување на потребите на нашите клиенти и нудење на највисок квалитет на производи, услуги и растителни материјали од ексклузивни дистрибутери од целиот свет и нашата земја. Можете да најдете сè на едно место за вашата градина, балкон, куќа или деловен простор.

Ние исто така нудиме различни услуги, како што се внатрешна и надворешна декорација со живи и вештачки растенија, советување, проектирање, планирање и одржување на зелени површини и растенија.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи