Пикодринк


  • Адреса: Лазар Трповски б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: Топанско поле, карши технички

  • Телефон 2: 02 2622013
  • Факс: 02 2620417
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00Мапа

На Економскиот факултет во Прилеп денеска се одржува меѓународна конференција на тема „Дигиталната трансформација на економија и општеството – обликување на ...
сите 11 | | | веќе видена

Најпознатиот европски бренд MaxBet од денеска и официјално стана дел од македонскиот пазар на игри на среќа. Очекуваме и на македонскиот пазар на игри на ...
сите 30 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи