Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Гостивар
 • Битола
 • Охрид
 • Струмица
 • Штип
 • Струга
 • Прилеп
 • Куманово
 • Кичево
 • Кочани
 • Велес
 • Кавадарци
 • Дебар
 • Гевгелија
 • Виница
 • Свети Николе
 • Крушево
 • Кратово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани
 • Ресторани - брза храна
 • Достава на храна
 • Храна и пијалаци - испорака
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Ресторани - Пастрмајлии
 • Лаунџ Барови
 • Кетеринг
 • Хотели
 • Слаткарници
 • Ресторани - Скара
 • Ресторани За Свадби
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Гостилници
 • Сервиси За Достава
 • Ресторани - Млечни
 • Бурекџилници
 • Ресторани - Италијански
 • Игротеки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Пицерии


Вавилон


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7992 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Президент


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7993 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

15 за 12


 • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 47-ф
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јаја Фуд


 • Адреса: Сремски Фронт б.б.
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Амбиент Гавро


 • Адреса: 24-ти Октомври 48
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Армериа


 • Адреса: с.Форино
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Верона


 • Адреса: Коста Новаковиќ 17/2 блок 5
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Граце


 • Адреса: ЈНА 156
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Експлицит


 • Адреса: ул.8, с.Кучевиште бр.15-а
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Касолла


 • Адреса: с.Оризари
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Бато и Цеце


 • Адреса: бул.Маршал Тито 183-б
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кинг


 • Адреса: Круме Кепески 54
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кис


 • Адреса: Пирнска б.б.
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Миа Филија


 • Адреса: Св.Климент Охридски б.б.
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пица Симпле


 • Адреса: Борис Кидрич 104
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прова пица


 • Адреса: Владо Малески б.б.
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рома Италијано


 • Адреса: Борис Кидрич 1
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саб


 • Адреса: Моша Пијаде 146
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саранда


 • Адреса: ул.101, с.Слатино б.б.
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Те Хари


 • Адреса: с.Групчин
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 116 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 187 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 78 | | | веќе видена

Овогодинешниот резултат под влијание на елементарни непогоди и регулирање на цената на дополнителното здравствено осигурување Групацијата Триглав во првите ...
сите 10 | | | веќе видена

Традиционалната работа „од 9 до 5“ се повеќе станува минато, како концепт кој го заменуваат новите форми на професионален ангажман, со работа на проекти за ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи