Пица Марко


 • Адреса: ул.8 бр.56-a, нас.Илинден
 • Место: Скопје
 • Локација: во близина на Зегин
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  Енерџи клуб-Борама


  • Адреса: Јордан Јорданоски 1
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7829 км
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Ла Вита


  • Адреса: Никола Парапунов 5-2/1
  • Место: Гостивар

  Ла Вита служи појадок, ручек, вечера, кафе и пијалоци

  ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  Мулири Вјетер


  • Адреса: Камен Мост б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 00:00 • Нед од 10:00 до 00:00

  Ние ви овозможуваме прекрасно кафе за носење (coffee to go) кое не само што ќе се прилагоди на вашиот брз жвот, туку и има најдобар вкус и висок квалитет.

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи