Пица Џокер


 • Адреса: Коста Новаковиќ 1-а
 • Место: Скопје
 • Локација: кај раде кончар кај семафорите

 • Телефон 2: 075 739819
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 23:00
  Саб од 11:00 до 23:00
  Нед од 12:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Ла Шишко


 • Адреса:
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7402 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615808000_57.jpg?t=true&w=300&h=300

Во август 88,7 отсто од потрошената струја била од домашно производство. Државниот завод за статистика, објави дека 88,7 отсто од потрошената електрична ...
сите 185 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи