Пиаца


  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7553 км
  • Локација: Градски плоштад

  • Телефон 2: 078 566665
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

АДА е првиот дигитален асистент базиран на вештачка интелигенција во јавниот сектор во регионот ќе биде промовирана во текот на следниот месец и ќе ги нуди ...
сите 135 | | | веќе видена

Поголемите хотелски капацитети на охридско-струшкото крајбрежје се затворени. Дел од вработнете во туристичкиот сектор користат годишен одмор, а останатите ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи