Пет Шоп - Пет Центар

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Илирија 14/1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км
  • Локација: Спроти монопол

  • Телефон 2: 070 240820
  • Факс: 044 330303
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

– Изградбата на топловодот од РЕК до Битола се одвива побрзо од планираното, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски при извршениот увид во ...
сите 16 | | | веќе видена

Успешно собрани повеќе од 100 потписи за само еден ден (или неколку часа), за поднесената ГРАЃАНСКА ИНИЦИЈАТИВА преку ДИК (Државна изборна комисија) за враќање ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи