Пет шоп Кинг


  • Адреса: Џон Кенеди 9-а
  • Место: Скопје

  • Работно време: Пон - Саб од 10:30 до 18:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1690360153_96.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Пет шоп Кинг
Веб шоп за вашите миленици на
- Храна
- Стикови за мали животни
- Витамини и минерали
- Хранилки
- Поилки
- Хигиена и козметика
- Кафези и транспортери
- Додатоци
- Чешлиња и други аксесоари

Ви НУДИМЕ Бесплатна испорака за нарачки над 2500ден. Плаќање при достава и премиум квалитет за вашите милени. Контактирајте не на телефон 070 355159, ви стоиме на располагање.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи