Пет Плус маркет


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 70-а/5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582192484_83.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Генерален увозник за Фармина во Република Македонија.

  Веруваме дека една од најважните и прекрасни искуства во животот на еден човек е да поседува миленик. Живо битие кое ќе го негувате и ќе се грижите за него како за член од фамилијата, овој процес за многумина е речиси бескраен извор на радост и среќа. Сите ние знаеме дека животните не зборуваат, но, дефинитивно знаеме кога тие се среќни или имаат некој проблем. Токму нивната среќа е тоа што нам ни е важно. А наша мисија е да го обезбедиме тоа преку квалитетна исхрана и докажани производи на пазарот.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи