Пескара КиС

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Киро Крстев 58
  • Место: Кавадарци

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536671003_89.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ПЕСКАРА К И С Дооел е нова компанија на македонскиот пазар во делот на пескарење во наши простории како и мобилна екипа за пескарење на терен, изработка на конструкции од метал и изработка и производство на елементи од метал, гума и пластика.

Од нашите услуги може да ги издвоиме следниве:
• Сечење со ЦНЦ плазма секач на материјали со максимални димензии 3000 x 2000 со максимален рез до 40 мм
• Изработка на метални конструкции
• Професионална заштита од корозија на метални конструкции и елементи
• Фарабање
• Изработка на машински делови на ЦНЦ дреблонг
• Изработка на машински делови на ЦНЦ фреза
• Лиење на гума, пластични и силиконски делови
• Пескарење на сите видови материјали
• Мокро пескарење
• Кршење на бетон и уривање со пикамери
• Заварувачки услуги

Исто така, пескара К и С соработува со локални компании како и со компании од странство за извршување на специфични барања од нашите клиенти.

Пескара К и С е основана 2018 год и за ова кратко време колку што постоиме, можеме со гордост да се пофалиме на успешната соработка со повеќе реномирани компании.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи