Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Veles
 • Koçanë
 • Ohër
 • Strumicë
 • Stip
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Radovis
 • Prilep
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Qendra Edukimi
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Shkolla Për Kompjutera
 • Konsallting
 • Përkthyes Për Mediume
 • Konferenca - Organizim
 • Trajnime
 • Shkolla Për Matematikë
 • Tekste - Përpunim Kompjuterik
 • Fotokopje Dhe Shërbime
 • Ueb Dizajn
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Shkolla Private
 • Shkollim Jashtë Vendit - Agjenci Për Ndërmjetësim
 • Libra - Botuesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë

Alfabet


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 91
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Italisht,frëngjisht-Jelena Katarina


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 94-4/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maximilian


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht-Bllagica


 • Adresa: Orce Nikollov 186-1/20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Sërbisht - Zorica Angellovska Kovaçeviq


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 11-2/21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Marija Kostovska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Sërbisht-Evantija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e Menaxhereve te Projekteve te MaqedoniseKategoritë:

trajnime, përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Borçe Dimovski


 • Adresa: Nikolla Teslla 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Translation korner


 • Adresa: Nikolla Teslla 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Iva Urumovska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Anglisht-Marija Tomova Spirkoska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendër për gjuhë të huaja


 • Adresa: Orce Nikollov 155-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Qendra për gjuhë të huaja (CSJ) është e themeluar në vitin 1954 dhe që prej atëherë bën mësimin e gjuhëve të huaja për dëgjues të moshave të ndryshme dhe me nevoja të ndryshme.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/07c7d0be0af887dd2f5e5e27f42b07f9.jpg?t=true&w=300&h=300

DV Globall/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Sanja Shahinova


 • Adresa: Gigo Mihajllovski 9-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reno Riskovski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 63-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Услуги со висока вредност за сите прашања од граѓански и комерцијални закони, специјализирани за концесии на минерални суровини

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630477241_8.png?t=true&w=300&h=300

Italisht-Oliver Janev


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 42-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglishtë-Jana Kunovska


 • Adresa: Orce Nikollov 155-5/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Elena Veliçkovska


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 63-a-1/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moment mal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Tема на работната средба беше иницијативата за активности кои водат до поттикнување на иновативноста и конкурентноста на компаниите. #ДФИТР Халили на средбата ...
сите 42 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Минатиот месец, повеќе од 5 милиони барели нафта, кои беа дел од историското ослободување на резервите на САД за итни случаи, беа ...
сите 47 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 53 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj