Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Koçanë
 • Veles
 • Ohër
 • Strumicë
 • Stip
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Radovis
 • Prilep
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Qendra Edukimi
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Shkolla Për Kompjutera
 • Konsallting
 • Përkthyes Për Mediume
 • Konferenca - Organizim
 • Trajnime
 • Shkolla Për Matematikë
 • Tekste - Përpunim Kompjuterik
 • Fotokopje Dhe Shërbime
 • Ueb Dizajn
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Shkolla Private
 • Shkollim Jashtë Vendit - Agjenci Për Ndërmjetësim
 • Libra - Botuesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë

Globall translate


 • Adresa: QT Mavrovka përdhes
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Greqisht - Jovanovski Dimitar


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 12-4/10
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hungarisht - Laslo Silagy


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hungarisht-Kunukova Georgina


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In Perkthime


 • Adresa: rr.1737 Pajko Mehalla pn.32/2-а
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intra përkthime


 • Adresa: rr.1737, Pajko Mëhalla 3
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, Anglisht-Julijana Sinadinovska


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Todorova Cvetanka


 • Adresa: Venjamin Maçukovski 34/1
 • Vendi: Shkup

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583404421_89.png?t=true&w=300&h=300

Lingo key


 • Adresa: 7 Nëntori 112
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Ekspert


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 18-b-7/2-3
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Houp


 • Adresa: Pitu Guli 63-a
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magma voks


 • Adresa: Vardarska 38
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak-Alb


 • Adresa: rr.1737 28
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonski,germanski-Shenses Sherifov


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 42
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikica-Sime


 • Adresa: rr.1 112
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pande


 • Adresa: bul.1Maji 152
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Përkthime gjermanisht, maqedonisht - Hristina Rashkova


 • Adresa: Dimitar Vllahov А3/21
 • Vendi: Koçanë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rusisht, Polonisht - Milka Malezanova


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

И да не ја отворевме дебатата за даночните реформи, има законски решенија кои стапуваат во сила од 1 јануари 2023 година, како што се за оданочувањето на ...
сите 113 | | | веќе видена

РЕК „Битола“ и РЕК „Осломеј“ произведоа за приближно 40 проценти повеќе електрична енергија во првите седум месеци од годинава во споредба со истиот период ...
сите 205 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. Пад ...
сите 82 | | | веќе видена

Компанијата „Макпромет“ од Штип во првите шест месеци од годинава ги зголемила трошоците за своите вработени за 21 пат. Ова може да се види од Билансот на ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj