Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Veles
 • Strumicë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Stip
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Radovis
 • Prilep
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Qendra Edukimi
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Shkolla Për Kompjutera
 • Konsallting
 • Përkthyes Për Mediume
 • Konferenca - Organizim
 • Trajnime
 • Shkolla Për Matematikë
 • Tekste - Përpunim Kompjuterik
 • Fotokopje Dhe Shërbime
 • Ueb Dizajn
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Shkolla Private
 • Shkollim Jashtë Vendit - Agjenci Për Ndërmjetësim
 • Libra - Botuesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë

Hungarisht - Laslo Silagy


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hungarisht-Kunukova Georgina


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intra përkthime


 • Adresa: rr.1737, Pajko Mëhalla 3
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, Anglisht-Julijana Sinadinovska


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Todorova Cvetanka


 • Adresa: Venjamin Maçukovski 34/1
 • Vendi: Shkup

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583404421_89.png?t=true&w=300&h=300

Lingo key


 • Adresa: 7 Nëntori 112
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Ekspert


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 18-b-7/2-3
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Houp


 • Adresa: Pitu Guli 63-a
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magma voks


 • Adresa: Vardarska 38
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak-Alb


 • Adresa: rr.1737 28
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonski,germanski-Shenses Sherifov


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 42
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikica-Sime


 • Adresa: rr.1 112
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pande


 • Adresa: bul.1Maji 152
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rusisht, Polonisht - Milka Malezanova


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip - Simonida Naskovska


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 21-2/2
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip-Radevska Elena


 • Adresa: Bistra pllanina 57-a
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swedish, English - Rodna Ruskovska


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sërbisht, Kroatisht, Maqedonisht, Latinisht,-Bogeski Mile


 • Adresa: Vojvodinska 79/7
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

И покрај високата и волатилна цена на природниот гас, домашниот голем приватен производител на струја ТЕ-ТО лани продаде струја за 132 милиони евра. Од тоа ...
сите 29 | | | веќе видена

Видеолотарија Kасинос Австрија ја најавува најновата наградна игра „ИГРАЈ, СОБИРАЈ И ОСВОИ“ на единствената легална платформа за интернет игри на среќа во ...
сите 21 | | | веќе видена

До кога ќе трае растот на инфалицијата. Помината е магичната бројка од 10%. Многумина велат дека се приближуваме до неверојатните движења од 1997 година. Како ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj