Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Veles
 • Strumicë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Stip
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Radovis
 • Prilep
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Qendra Edukimi
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Shkolla Për Kompjutera
 • Konsallting
 • Përkthyes Për Mediume
 • Konferenca - Organizim
 • Trajnime
 • Shkolla Për Matematikë
 • Tekste - Përpunim Kompjuterik
 • Fotokopje Dhe Shërbime
 • Ueb Dizajn
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Shkolla Private
 • Shkollim Jashtë Vendit - Agjenci Për Ndërmjetësim
 • Libra - Botuesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë

Italisht, spanjisht-Nadica Markoska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Marija Grupceva


 • Adresa: Sllivovska 3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Senrahatet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Greqisht-Maqedonisht-Marija Lira


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 88-2/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Krstevska Dea


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 133/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjuhë angleze-Katerina Jovanova


 • Adresa: Zhellevë 3-1/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Maja Kuzmanoska


 • Adresa: Razlloveçko Vostanie 2-a-2/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Spanjisht - Popova Manasievska Ana


 • Adresa: lagja Karposh 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rusisht-Blazhevska ZoricaKategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Serbisht, Мaqedonisht-Nikolla Vukoviq/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interviza/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Linguistic Systems


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi sek.1 lok.3-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, italisht-Elenova Viktorija


 • Adresa: Dragisha Mishoviq 7-1/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frengjisht-Tatjana Popantoska


 • Adresa: Kryengritja e Karposhit 3-1/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Santo Stef - S


 • Adresa: Trifun Panovski 1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Greqisht-Meri


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 64-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, Maqedonisht-Elena Zhurkova


 • Adresa: rr.1558, lagja Radishan 14-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Anglisht-Sanja Gjurkovik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ad Verbum


 • Adresa: Kozle 93/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Банката Џеј Пи Морган (JPMorgan) ја постави цената на биткоинот на 38.000 долари, што е за 28% повисоко од неговото сегашно ниво од ...
сите 29 | | | веќе видена

Турската лира деновиве падна во однос на доларот на петмесечен минимум, во услови на општа распродажба на акции и валути на пазарите во развој поради лошите ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj