Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Qendra Edukimi
 • Shkolla Për Kompjutera
 • Përkthyes Për Mediume
 • Konferenca - Organizim
 • Konsallting
 • Trajnime
 • Ueb Dizajn
 • Tekste - Përpunim Kompjuterik
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Shkollim Jashtë Vendit - Agjenci Për Ndërmjetësim
 • Shkolla Për Matematikë
 • Libra - Botuesë
 • Avokatë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë në Shkup

Anglisht, Italisht- Juliana Dukadinoska


 • Adresa: Fronti Popullor 15/29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Italisht- Maja Radevska KirovskaKategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Italisht-Kostadinova Blagica


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Maqedonisht-Ivana Jeftiq


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 1-2/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Serbisht, Мaqedonisht-Nikolla Vukoviq/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Spanjisht - Popova Manasievska Ana


 • Adresa: lagja Karposh 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Sërbisht - Zorica Angellovska Kovaçeviq


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 11-2/21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Sërbisht-Evantija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, frengjisht - Zvezdan Bllazhevski


 • Adresa: rr.857, lagja çento nr.18-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, frëngjisht-Snezhana LellovaKategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, frëngjisht-Viktorija Malinova-Cvetkovska


 • Adresa: Gjorgji Dimitrov 30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, gjermanisht-Biljana Razmoska


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, italisht, spanjisht-Suzana Angova


 • Adresa: Mihaill Çakov 7-a-2/32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, italisht-Elenova Viktorija


 • Adresa: Dragisha Mishoviq 7-1/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, maqedonisht-Aleksandar Çoçkov


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 1-3/22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, maqedonisht-Aleksandra Jankova


 • Adresa: bul.Sërbia ,Kula B 31-a kulla B
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, maqedonisht-Ana Çoçkova


 • Adresa: Vasil Gjorgov 33/31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, spanjisht - Jana Meloska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Бројот на работниците во индустријата има намалување од 1,7 отсто во месец мај 2022 година, во спроедба со истиот месец минатата година, објави Државниот завод ...
сите 31 | | | веќе видена

На крајот првиот квартал од 2022 година, бруто надворешниот долг изнесува 9.977 милиони евра и забележано е квартално зголемување за 430 милиони евра, ...
сите 30 | | | веќе видена

Иако Народна банка на Македонија во три наврати досега ја зголеми основната камата, доведувајќи ја до ниво од два отсто, банкарските камати на кредитите и ...
сите 35 | | | веќе видена

Фабриката на „Гересхајмер“, која соработува со фармацевтски гиганти како Фајзер, отвора нова фабрика во ТИРЗ Скопје 2 во која ќе вложи над 126 милиони евра, ...
сите 42 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj