Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Konferenca - Organizim
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Konferenca - Pajisje - Huazim
 • Qendra Edukimi
 • Përkthyes Për Mediume
 • Zërim - Huazim Të Pajisjeve
 • Ngjarje - Organizim
 • Konsallting
 • Trajnime
 • Ueb Dizajn
 • Prozhektorë
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
Повеќе филтриПомалку филтри

Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë по градови

Gjevgjeli Koçanë Manastir Ohër Shkup Strugë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë

Linguistic Systems


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi sek.1 lok.3-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Ekspert


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 18-b-7/2-3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva art


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 36-3/31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Litra Studio për përkthime


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 108/33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malazisht, maqedonisht Koçoska Liljana


 • Adresa: Kosta Novakoviq 1-a/26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milingva


 • Adresa: VIktor Igo 7/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moment mal


 • Adresa: Gjorgji Sugare 2/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moment mal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nexus


 • Adresa: Çedomir Minderoviq 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petropulos George/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poliglot


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 36-3/31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reno Riskovski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 63-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Услуги со висока вредност за сите прашања од граѓански и комерцијални закони, специјализирани за концесии на минерални суровини

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630477241_8.png?t=true&w=300&h=300

Rusisht, Çekisht-Igor Zhantevski


 • Adresa: Lluka Gerov 50-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ruski- Dejana Nikolovska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e përkthyesëve shkencorë dhe profesionalë


 • Adresa: 11 Tetori 42-a/2-54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip, Maqedonisht - Vaska Galeva Miteva


 • Adresa: Fevruarski pohod 48/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip, Мaqedonas,Anglisht - Luljeta Ademi


 • Adresa: bul.Kërste Misirkov 15/19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip-Besa Grazhdani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip-Dalibor Sandev


 • Adresa: Anastas Mitrev 24-2/24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 128 | | | веќе видена

Според истражувањето спроведено од Upwork минатата година, бројот на хонорарци во САД минатата година достигна највисоко ниво на сите времиња, скокајќи од 60 ...
сите 17 | | | веќе видена

Ова случување се одржува четврти пат по ред Доаѓа голем настан во светот на криптовалутите, а тоа е халвинг. Овој технички настан се случува на секои четири ...
сите 7 | | | веќе видена

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 18 | | | веќе видена

Добрата вест што ја носат статистичките податоци од Народната банка е дека во првите два месеци од оваа година паѓа просечната каматна стапка на новоодобрените ...
сите 24 | | | веќе видена

Иако звучи невозможно, постои работа која нуди 13-та и 14-та плата, на кои сигурно не би помислиле. Станува збор за работа во перална во Австрија, чии ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj