Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Konferenca - Organizim
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Konferenca - Pajisje - Huazim
 • Qendra Edukimi
 • Përkthyes Për Mediume
 • Zërim - Huazim Të Pajisjeve
 • Ngjarje - Organizim
 • Konsallting
 • Trajnime
 • Ueb Dizajn
 • Prozhektorë
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
Повеќе филтриПомалку филтри

Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë по градови

Gjevgjeli Koçanë Manastir Ohër Shkup Strugë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë

Greqisht-Maqedonisht-Marija Lira


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 88-2/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

H.I. Intelekt/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hungarian, Anglisht, Greqisht-Jamovska Arhondula


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 27/19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In & Out


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 31-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interviza/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht - Aleksoska Vallentina


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 44
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, Tanaskoviq Bratislava/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, frengjisht-Lepa Tosanova


 • Adresa: Bllagoj Davkov 2-3/18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht, spanjisht-Nadica Markoska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Jovançev Todor


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 6-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasta Diva/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Katarina Karakashev Kacarska-Sllovenisht, Sërbisht, Kroatisht


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 62-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Përkthyesi i autorizuar i gjykatës për gjuhën sllovene, serbe dhe kroate.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1468396676_53.jpg?t=true&w=300&h=300

Kinezisht-Sara Cvetanovska


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 68/45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolokvial AECT


 • Adresa: Fronti Popullor 5-3/37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konstan Gjermanisht, Anglisht-Zhan Stanoevski


 • Adresa: Nikola Kljusev (Maksim Gorki) 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kroatisht, anglisht,-Veligdenski Petar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Letras


 • Adresa: Borka Talleski 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Откупувачите на тутун годинава склучија околу 30.000 договори со тутунарите за 26,5 милиони килограми на тутун. За разлика од лани бројот на склучени договори ...
сите 9 | | | веќе видена

„Гранит“ сепак ќе дели дивиденда од 42 денари по акција, онака како што предлагаше Управниот одбор на компанијата, а не по 70 денари, како што бараа група ...
сите 8 | | | веќе видена

Никопоулос од Битола, една од неколкуте фирми за која беше обелоденето дека добиле тендер од АД ЕСМ за увоз на јаглен за потребите на РЕК Битола, е најуспешна ...
сите 17 | | | веќе видена

Латвија, Ирска и Италија се на врвот на листата на земји со многу високи просечни приноси за изнајмување во Европа, покажуваат податоците од Глобалниот водич ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj