Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Konferenca - Organizim
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Qendra Edukimi
 • Konferenca - Pajisje - Huazim
 • Përkthyes Për Mediume
 • Zërim - Huazim Të Pajisjeve
 • Ngjarje - Organizim
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Trajnime
 • Prozhektorë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë në Shkup

Italisht, spanjisht-Nadica Markoska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Jovançev Todor


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 6-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasta Diva


 • Adresa: Cërvena Voda 37-a/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Katarina Karakashev Kacarska-Sllovenisht, Sërbisht, Kroatisht


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 62-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Përkthyesi i autorizuar i gjykatës për gjuhën sllovene, serbe dhe kroate.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1468396676_53.jpg?t=true&w=300&h=300

Kinezisht-Sara Cvetanovska


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 68/45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolokvial AECT


 • Adresa: Fronti Popullor 5-3/37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konstan Gjermanisht, Anglisht-Zhan Stanoevski


 • Adresa: Nikola Kljusev (Maksim Gorki) 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kroatisht, anglisht,-Veligdenski Petar


 • Adresa: bul.Illinden 79/24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Letras


 • Adresa: Borka Talleski 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Linguistic Systems


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi sek.1 lok.3-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Ekspert


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 18-b-7/2-3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva art


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 36-3/31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Litra Studio për përkthime


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 108/33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malazisht, maqedonisht Koçoska Liljana


 • Adresa: Kosta Novakoviq 1-a/26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milingva


 • Adresa: VIktor Igo 7/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moment mal


 • Adresa: Gjorgji Sugare 2/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moment mal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 65 | | | веќе видена

Иселениците Митре и Софи Кутановски не и се непознати на македонската јавност, Тие се дел од проектот „Македонија 2025“, а ја поседуваат и фондацијата ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj