Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Orë private (gjuhe)
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Përkthyes Për Mediume
 • Konferenca - Organizim
 • Qendra Edukimi
 • Avokatë
 • Trajnime
 • Shkolla Për Kompjutera
 • Konsallting
 • Tekste - Përpunim Kompjuterik
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë gjyqsorë në Shkup

Swedish, English - Rodna Ruskovska


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Symmetry Translations/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sërbisht dhe Kroatisht-Milena/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sërbisht-Ivana Kocevska


 • Adresa: Vasil Gjorgov 33/60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TMT Global


 • Adresa: rr.1 nr.7, f.Banjani
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7415 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Terve


 • Adresa: 11 Tetori 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tis


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 3/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trajanoska Aleksandra


 • Adresa: Kozle p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Translation korner


 • Adresa: Nikolla Teslla 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turqisht, Turqishte e vjetër, Arabisht-Adnan


 • Adresa: Ferid Bajram 37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turski,Makedonski-Ibrajim Jasharov


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velviem Komunikacion


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 25-1/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viza-S


 • Adresa: Kozle 88
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vllatko Mitkovski-gjuhë kroate/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vorteks


 • Adresa: Vasko Karangelevski 19 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vorteks


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 74-1/39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Wissen Schule


 • Adresa: Ludevit Gaj 6/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Vissen Schule është një shkollë e gjuhëve të huaja që ofron kurse në gjuhën gjermane, angleze, turke, frënge, italiane dhe spanjolle për të gjitha moshat dhe përkthimet, klasat e grupeve dhe individuale, si dhe programet shkollore plotësuese si dhe një kolektiv krijues.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1458048639_79.jpg?t=true&w=300&h=300

Yes Internacional


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 38
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çekisht,Sllovakisht -Emilija Dimovska


 • Adresa: Bul.ASNOM 68/23 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çekisht-Ainovski Hristo


 • Adresa: Rr.1 nr.74 F.Rzhaniçinë, Petrovec,
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Човечкиот капитал е во директна корелација со економскиот раст, односно преку раст на знаењата и вештините на граѓаните може да се делува кон забрзување на ...
сите 69 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Автомобилите на Римац ќе излезат во јавноста следната година, објави денес магазинот Менаџер. Сепак, хрватскиот производител на ...
сите 9 | | | веќе видена

Нема да се укине евтината тарифа на струјата, тврди Регулаторна. Вакво барање досега немаат доставено компаниите, но и ако достават – од РКЕ уверуваат дека ...
сите 28 | | | веќе видена

Осигурителниот пазар порасна за 5 отсто во првите три месеци годинава, а продажбата на полиси (бруто полисирана премија БПП) достигна 2,69 милијарди денари ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj