Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Perde dhe korniza
 • Roleta veneciane
 • Mobilje - shitore dhe sallone
 • Çarçafë dhe mbulesa
 • Mbulesa për mobilje
 • Banjo - Pajisje Dhe Pajim
 • Tepihë Dhe Tepisona
 • Batanije (Qebe)
 • Tapeta
 • Jastëk - Prodhim Dhe Tregti
 • Mobilje Kallami
 • Perde - Variolajt
 • Mobilje Prej Metali
 • Roleta - Prodhim
 • Lodra - Shitore
 • Ndriçim - Shitore
 • Roleta - Tregti
 • Gift-Shop
 • Ristela (Llajsne)
 • Frotir - Prodhim Dhe Tregëti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Perde dhe korniza në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Besa Perde


 • Adresa: Krste Petkov Misirkov
 • Vendi: Shkup

Квалитетни завеси

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1716200128_3.png?t=true&w=300&h=300

Bamplast


 • Adresa: rr.1, f.Trubarevë p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10690 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delo dekor


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

Дело Декор е компанија која се занимава со увоз и продажба на производи за внатрешно уредување. Во нашата понуда ќе најдете: тапети, фототапети, стикери, бордури, декоративни ѕидни 3D панели, зебра и минизебра завеси.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569415956_81.png?t=true&w=300&h=300

Domestik


 • Adresa: Kozle 50-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fejdom Enteriors/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goni-teks-drejtoria


 • Adresa: Ho Shi Min 149
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:30 • Sh nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

HS Ekskluziv


 • Adresa: rr.1732 4 lam.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interni studio


 • Adresa: Debarca 27
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izbor


 • Adresa: Ivan Haxhinikolov (Ratko Mitroviq) 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10693 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Пауза:Пон-Пет 14-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jysk


 • Adresa: Lublanska, City Moll 4 kati 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jysk


 • Adresa: bul.Brigada Maqedono-Kosovare p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jysk-direkcija


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 56
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kashmir hali


 • Adresa: bul.Nikolla Karev (Jugosllavija) 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kult Dekor


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 4-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kult dizajn group


 • Adresa: Kosturski Heroi (29 Nëntori) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kupi savesi-sladok dom


 • Adresa: bul.Nikolla Karev (Jugosllavija) 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Master Stejo kompani


 • Adresa: Bitpazarska 56
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:30 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

perde dhe korniza

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orteks


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 86
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perfect HomeKategoritë:

perde dhe korniza

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 11 | | | веќе видена

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj