Pelister Budo centar


 • Adresa: Stiv Naumov 61-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

  SC Vardar


  • Adresa: Mirce Acev 2/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Orari i punës: Ha - Mr , Pr - Sh nga 17:00 deri më 21:30 • Ma , Enj nga 16:30 deri më 21:30

  SC Vardar ndodhet në qendër të rreptë të Shkupit në ndërtesën e zyrave të garazhit të parkimit Karlovic kryqëzim KR Soravia dhe Rabotnicki univeritet Koco Racin.

  Parking

  Aikido klub Henbo


  • Adresa: Apostoll Gusllarot 3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 20:30 deri më 22:00

  Учете аикидо според една од најефикасните методологии. Низ тренинзите запознајте го своето тело и своите можности. Аикидото ја зголемува способноста за концентрација, го намалува стресот и ја зајакнува самодовербата. И најважно - ви го чува здравјето!

  Kategoritë:

  klube - aikido

  Mapa

  Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека поради изведување на водоводен приклучок од Ф-80 мм на ул.Орце Николов бр.182 во населбата Карпош , без ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj