Пелистер


  • Адреса: Методија Танчевски 2-а
  • Место: Битола
  • Локација: Стара чаршија

  • Телефон 2: 070 695727
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Италија, која е светски лидер во производство на сладолед, оваа година поради пандемијата на Ковид-19, забележа 23 отсто помала побарувачка и потрошувачка, во ...
сите 25 | | | веќе видена

Банките ширум светот се соочуваат со вкупна загуба од кредити во вредност од 2,1 трилион долари (1,66 трилиони фунти) до крајот на 2021 година како последица ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи