Пелет Центар Скопје

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: ул.1409 бр.35, Лепенец
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7419 км
  • Локација: Индустриска зона Лепенец

  • Телефон 2: 078 333383
  • Факс: 02 5511300
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1521185925_7.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Пелет Центар Скопје е компанија која се занимава со увоз и дистрибуција на дрвени пелети за греење како и системи за греење на пелети.

Основна цел на компанијата е да обезбеди лесно, брзо и пред се квалитетно снабдување со пелети за греење како и понуда на комплет системи за греење на пелети.

Пелет Центар Скопје на македонскиот пазар ги нуди пелетите на реномираниот производител BIOENERGY POINT од Србија. Пелетот кои ние го нудиме на потрошувачите е со висока калориска вредност, со ниска влажност и нуди одлично согорување.

Системите за греење се од реномираниот босански производител THERMOFLUX. Котлите и камините на THERMOFLUX се произведени по сите свтески и европски стандарди за квалитет и се широко прифатени на нашиот пазар, но и на поширокиот западно-европски пазар.
повеќе
4%заштеда
Цена со ДДВ:28.700 ден.27.300 ден.

Пелети за греење Bio Energy Point P ...

4%заштеда
Цена со ДДВ:13.735 ден.13.065 ден.

Пелети за греење Bio Energy Point P ...

4%заштеда
Цена со ДДВ:205 ден.195 ден.

Пелети за греење Bio Energy Point P ...

2%заштеда
Цена со ДДВ:195 ден.190 ден.

ЕКО СТЕП ПЕЛЕТИ - 100% БУКА

Цена со ДДВ:209 ден.

Eko Life - EN plus A1


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи