Пеламед


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 31
 • Место: Гостивар


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стопКлиматизираноДостапно за хендикепирани лицаБазен

  Дом за стари лица Сонце


  • Адреса: Благоја Гојан 43
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

  Приватна установа за сместување, грижа и подобрување на квалитетот на живеење за лицата во трета доба.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1511863204_59.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДостапно за хендикепирани лица

  ЈЗУ Специјализирана болница за геријатриска и палијативна медицина "13 Ноември"


  • Адреса: Борис Сарафов (4-ти Јули) 129
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7845 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

  Јавната здравствена установа Геронтолошки Завод "13 Ноември" се наоѓа во Скопје, ул.4 јули 129 во Општина Ѓорче Петров и една единица во Општина Битола, ул.Лавчански пат бб. Располага со четири објекти (Геријатрија, Мајка Тереза-Злокуќани и двата Хосписи во Скопје и Битола).

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548670563_63.png?t=true&w;=300&h;=300
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  Вера


  • Адреса: Никола Парапунов 25-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7848 км

  Основани сме со цел да им се пружи висококвалитетна услуга и олеснување на старите лица и нивното семејство. Контакт: 078/434-149

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623229642_18.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  Лабос


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 242-в
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

  Во мирен дел од урбаната средина, блиску до центарот на градот, вршиме сместување и згрижување на стари и изнемоштени лица.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1472811659_97.jpg?t=true&w;=300&h;=300

  Компаниите кои оствариле вишок профит за време на енергетската криза ќе плаќаат данок на солидарност. Текстот на предлогот на закон за данок на солидарност ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Полека но сигурно растат каматните стапки. Поскапуваат и кредитите, а за волја на вистината, стануваат поатрактивни и депозитите. Народна банка ги објави ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Буџетските трошоци за јавниот сектор се поголеми, а животниот стандард им стагнира Новиот закон за систем на плати во јавниот сектор ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Менаџерите на ТТК банка имаат една добитна комбинација со која ја вивнаа добивката на банката . Може да се пофалат со скок на добивката од 36 отсто или еден ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи