Пеко-Велес


  • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 63
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈10726 км
  • Локација: Центар, Градски саат

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Продолжува растот на вредноста и на бројот на трансакции направена со безготовински платежни трансакции на виртуелните места во првите шетст месеци годинава, ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи