Pejdzlend (Pageland)

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Koço Racin 28
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603713475_57.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Agjenci marketingu me shërbime të plota.

Ne jemi më shumë sesa thjesht një agjenci marketingu. Ne jemi shoku më i mirë i markës suaj.

EKSPERTIZA JONË

Agjencia jonë e marketingut ofron të gjitha shërbimet e marketingut në një vend. Ajo është themeluar nga dy njerëz kreativë, me të njëjtat ide dhe mendime në 2014, me një oqean idesh dhe me synim rezultate, jo vetëm një përfundim.

Pageland drejtohet nga një ekip që ndihmon çdo markë të përcaktojë dhe tejkalojë qëllimet e saj përmes një përzierjeje të vizionit krijues dhe strategjik.

FILOZOFIA JONË

Çdo markë ka nevojë për dritë që do ta çojë atë në botën sfiduese të konkurrencës. Ne besojmë në rritjen reciproke dhe bashkëpunimin me klientët tanë.

Qëllimi ynë është të kapërcejmë barrierën klient/përdorues dhe të punojmë së bashku për të ndërtuar një partneritet të suksesshëm.

MËNYRA E PUNËS

Për ne, strategjia vjen në vend të parë. Ne punojmë me një proces të përcaktuar që ka një rezultat të dëshmuar. Shërbimet tona, nga strategjia e marketingut deri te markimi i plotë i korporatave, fotografi dhe video, dizajn UI&UX, dizenjimi i uebit, etj., të gjitha të ndërthurura së bashku për të arritur një rritje të përsosur dhe të vazhdueshme të biznesit për klientët tanë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj