Pedersen & Partners


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 2-2/1 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Pella


  • Adresa: Kompleks EMO, f.Kosel p.n.
  • Vendi: Ohër
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Përmes Agjencisë Pella ofrohet punësim në Gjermani për zejtarët dhe stafin mjekësor nga Maqedonia dhe vendet e tjera të Ballkanit.

  Mapa

  СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj